סרטים מומלצים אחרונים באתר

יום שבת, 17 באוגוסט 2013

נאהבים מחוץ לחוק \ AIN'T THEM BODIES SAINTSבוב מאלדון (קייסי אפלק) ורות גאתרי (רוני מארה), זוג עבריינים צעירים ומאוהבים שמעורבים בסדרת מעשי פשע, נתפסים לאחר דו קרב אלים במיוחד עם המשטרה בערבות טקסס. על אף העובדה כי רות היא זאת שפצעה את אחד השוטרים, בוב לוקח עליו את האשמה ונכנס לשרת את עונשו בכלא. אבל ארבע שנים מאוחר יותר, בוב מצליח לברוח מבית הסוהר ומחשב את דרכו חזרה לחיקה של אהובתו ובתם הקטנה שנולדה בתקופת מאסרו.


רומיאו וג'ולייט \ Romeo and Julietאנו גאים להציג בפניכם גרסה קולנועית חדשה לאחת מיצירות התיאטרון האהובות ביותר של כל הזמנים "רומיאו ויוליה". את הגרסה החדשה כתב גו'ליאן פלאווס, מי שאחראי לאחת מסדרות הטלוויזיה החשובות ביותר שנעשו בעשור האחרון "אחוזת דאונטון", שהפכה מיד לקלאסיקה.ביים את הסרט קרלו קרלי.


300: עלייתה של אימפריה \ 300: Rise of an Empire

300: Rise of an Empire - תמונה / פוסטר הסרט 300: עלייתה של אמפריה

לאחר נצחונו על 300 של אונידס, הצבא הפרסי תחת פיקוד של קסרקסס צעדות דרומה לעבר ערים היוונית הגדולות. , הראשון בדרך לצבא של קסרקסס אתונה הדמוקרטית.
אתונה וספרטה אם צבא ענק ולוחמים הטובים ביותר שמוכנים להילחם עד הסוף יוצאת להגן על החופש שלהם.
אבל צבא של קסרקסס עדיין שולט מעל הים וביבשה.
ספיידרמן המופלא 2 \ The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2 - תמונה / פוסטר הסרט ספיידרמן המופלא 2

הסרט השני בפריקוול לעלילות "ספיידרמן המופלא".


הנוקמים 2: הגיל של יוליטרון \ The Avengers 2: The Age Of Ulitron

The Avengers 2 - תמונה / פוסטר הסרט הנוקמים 2

זהו וידאו ללא כוונת רווח והוא עשה רק בשביל כיף. הפרת זכויות יוצרים לא נועדה. כל מדה שייך ל:
איש ברזל (2008)
רובוטריקים: נקמה של חללי המלחמה (2009)
Iron Man 2 (2010)
The Avengers (2012)
איירון מן 3 (2013)יום שישי, 16 באוגוסט 2013

אקס מן: ימים של העתיד בעבר \ X-Men: Days of Future Past לצפייה ישירה

X-Men: Days of Future Past - תמונה / פוסטר הסרט X-Men: Days of Future Past

יחידת ה"אקס מן" שולחת את וולברין לעבר בכדי לשנות אירוע גדול מימדים שעשוי לשנות את פני האנושות והמוטנטים כולה.


כל הזמן שבעולם \ About Time

About Time - תמונה / פוסטר הסרט כל הזמן שבעולם

בגיל 21, טים מגלה כי כמו לשאר הגברים במשפחתו, גם הוא יכול לחזור בזמן ולשנות את את מה שקורה וקרה בחייו. החלטתו להשתמש בכוחו החדש בכדי להשיג חברה, מתבררת כלא פשוטה בכלל, כפי שחשב בהתחלה.


המשרת \ The Butler

The Butler - תמונה / פוסטר הסרט המשרת

ססיל גיינס, משרת אפרו-אמריקאי, שירת בבית הלבן למעלה משלושים וארבע שנים ברציפות. במהלך שמונה קדנציות נשיאותיות, ליווה ססיל מקרוב את הנשיאים ומשפחותיהם והיה עד לשנים הסוערות ביותר בהיסטוריה האמריקאית.


ראש \ Rush

Rush - תמונה / פוסטר הסרט Rush

סיפור יריבותם של ג׳יימס האנט, נהג מירוצים בריטי, וניקי לאודה, נהג מירוצים אוסטרי, אשר התחרו אחד כנגד השני במרוץ הגראנד פרי האגדי של שנת 1976


בית לחם \ Bethlehem

Bethlehem - תמונה / פוסטר הסרט בית לחם

במרכז הסרט מערכת היחסים המורכבת בין רזי (צחי הלוי), רכז נפת בית לחם בשב"כ לסנפור (שאדי מרעי), אחיו הצעיר של מפקד גדודי חללי אל אקצא בעיר. רזי גייס את סנפור כמקור כשהיה בן 15 והשקיע זמן רב בבניית הקשר ביניהם. סנפור, שגדל תמיד בצילו של אחיו, מצא ברזי חבר ודמות אב, מישהו שמאמין בו וסומך עליו. עכשיו, כשהוא בן 17, מנסה סנפור לתמרן בין הדרישות של רזי לנאמנותו לאחיו, חי חיים כפולים ומשקר לשניהם. כשבשב"כ מגלים את מידת מעורבותו של סנפור בפעילות של אחיו המבוקש, מוצאים את עצמם רזי וסנפור בסיטואציה בלתי אפשרית.


יום שישי, 9 באוגוסט 2013

מרוסק \ Wrecked

Wrecked - תמונה / פוסטר הסרט מרוסק

סיפורו של אדם המתעורר במכונית הרוסה כשהוא פצוע ונוטף דם. הוא אינו זוכר מי הוא, מה קרה לו וכיצד הגיע למצב הזה. כשהוא מתחיל לחפש במכונית אחר רמזים לזהותו, עולה בו החשד שהוא ביצע שוד מזוין.


ללכת בין דינוזאורים \ Walking with Dinosaurs

Walking with Dinosaurs 3D - תמונה / פוסטר הסרט ללכת בין דינוזאורים (תלת מימד)

הסרט מציג דינוזאורים שנראים אמתיים, בנופים מצולמים בלייב אקשן ומכניס את הקהל לתוך עידן פרה-היסטורי. הסיפור מתרחש לפני 70 מיליון שנה באלסקה, בצפון כדור הארץ, בו פאצ'י, פכיריינוזאורוס, לאחר שהיה עד למוות המזעזע של אביו, נאלץ לצד אחיו ואחיותיו התחרותיים לשרוד בעולם פראי ובלתי צפוי. יחד, הם עוברים את הנדידה הגדולה בסדרה של הרפתקאות משעשעות.


3096 ימים \ 3096 Days

3096 Days - תמונה / פוסטר הסרט 3096 ימים

וינה, 2 במארס 1998. נטשה קמפוש בת העשר נגררת למכונית מסחרית לבנה על ידי מהנדס תקשורת מובטל, וולפגנג פריקלופיל, בדרכה לבית הספר. החוטף אינו דורש כופר – הוא רוצה להחזיק בילדה כבשלו. מתחת לביתו, בשכונה של המעמד הבינוני, בנה פריקלופיל תא סודי לכליאתה. חלל זה, בן שניים על שלושה מטרים רבועים, יהיה תא הכלא הקודר של נטשה בשמונה וחצי השנים הבאות: ספרים, עוגיות שהיא אוהבת ונשיקות לילה טוב משמשים לריכוך האלימות, ההשפלה וההרעבה התמידית. אבל הכלא הזה אינו שובר את רוחה של נטשה קמפוש – הוא מחזק אותה. כל יום, כל נשימה היא צעד קטן נוסף בדרך אל החופש.


הנוער \ Youth

Youth - תמונה / פוסטר הסרט הנוער

סיפורה של משפחה ממעמד הביניים ממרכז הארץ, שנקלעת לקשיים כלכליים עקב פיטוריו של האב ממקום עבודתו, דבר המשבש את מרקם היחסים העדין במשפחה. יקי ושאול, שני האחים המתבגרים מרגישים שהם לא יכולים לעמוד מהצד ולראות את משפחתם מתפרקת. העובדה שיקי התגייס לאחרונה לצבא ומחזיק בידיו נשק, מאפשרת להם לקחת את גורלם לידהם ולהפוך מנערים לגברים.


סודות הסקס והזן \ Sex And Zen לצפייה ישירה

3D SEX AND ZEN - תמונה / פוסטר הסרט סודות הסקס והזן (תלת מימד)

סרט סקס מגיע למסך הקולנוע בתלת מימד. יוקסיאנג היא בחורה אלגנטית אשר מושפעת רבות מאמונותיו של אביה ולכן לא יכולה לספק את הצרכים המיניים של בעלה יאנג באופן מלא. יום אחד, מגיע יאנג למגדל ה-"אושר העילאי" של הנסיך מינג, שבו גברים ונשים חיים חיים מתירנים. תחת אישורו של מינג, יאנג מורשה להנות מהפירות האסורים - דבר שלא כל כך עולה בידו בגלל שאינו מאומן בקיום יחסי מין. בעזרת המדריך לין הזקן, יאנג רוכש את המיומנויות האולטימטיביות. מה שנראה כאירוע מקרי בחיי הזוגיות של יאנג הוא למעשה מלכודת קטלנית ... אם אהבה אמיתית תוכל להתגבר על התאווה?


יום שני, 5 באוגוסט 2013

הבן השביעי \ Seventh Son

Seventh Son - תמונה / פוסטר הסרט Seventh Son

סיפור הרפתקאות מהמאה ה - 18 כשבמרכזו עומד צעיר בשם תומאס, החובר לשוליה המקומי-ספוק כדי שילמד אותו להילחם בכוחות הרשע. האתגר הגדול הראשון שלו מגיע כאשר מלכין הרעה בורחת מהכלא בזמן שספוק נמצא הרחק ותומאס נותר לבדו להילחם מול הכוחות הרעים.


שבעה צעדים \ Oldboy

(2013) Oldboy - תמונה / פוסטר הסרט שבעה צעדים (2013)

בכיר במשרד פרסום נחטף ונכלא ל - 20 שנה בבידוד. כשהוא משתחרר מבלי הסבר, הוא יוצא למסע על מנת להבין מי גרם ללכידתו - אך מגלה שהוא עדיין כלוא בתוך רשת קונספירציות.


המשחק של אנדר \ Ender's Game

Ender's Game - תמונה / פוסטר הסרט המשחק של אנדר

עיבוד לספר של אורסון סקוט קארד המספר את סיפורו של אנדר, נער מחונן שנשלח לבית ספר מתקדם למלחמה במטרה להכשירו למלחמה שהולכת ומתקרבת עם גזע זר.


הלקחנים - עולמה הסודי של אריאטי \ THE SECRET WORLD OF ARRIETTY

THE SECRET WORLD OF ARRIETTY - תמונה / פוסטר הסרט הלקחנים – עולמה הסודי של אריאטי (מדובב)

"הלקחנים", משפחה של אנשים קטנטנים, מתחת לקורות רצפת העץ באחוזה הממוקמת על גן קסום בפרברי טוקיו. ארייטי הקטנטנה בת ה 14 גרה עם שני הוריה הקטנטנים וכל חפציהם "נלקחו בהשאלה". דיירות הבית, שתי נשים זקנות, לא מודעות כלל לקיומם של הדיירים המיניאטורים מתחת לרגליהן. יום אחד נכנס להתגורר בבית הזקנות ילד בן 12 בשם שו. בניגוד לאזהרות של הוריה, ארייטי הסקרנית לא מתאפקת מלהתבונן בילד ולהתקרב אליו עד שלבסוף היא מתגלה על ידיו. השניים מוצאים זה בזו אוזן קשבת לסודותיהם וחברות אמת מתחילה לפרוח בין בן האנוש ל"לקחנית" הקטנה.


יום חמישי, 1 באוגוסט 2013

קארי \ Carrie

(2013) Carrie - תמונה / פוסטר הסרט קארי (2013)

עיבוד מחדש של סיפור האימה הקלאסי על קארי ווייט. קארי היא בחורה ביישנית שמנודה ע"י נערים אחרים. אמה הדתית במיוחד מאוד מגוננת עליה, אך קארי מחליטה לשחרר טרור טלקינטי על עיירתה הקטנה אחרי שדחפו אותה לקצה בנשף סיום התיכון. מבוסס על רב המכר מאת סטיבן קינג.


תודה ששיתפתם \ Thanks For Sharing לצפייה ישירה

Thanks for sharing - תמונה / פוסטר הסרט תודה ששיתפתם

שלושה חברים - אדם (רופלו), מייק (רובינס) וניל (גאד)- מגיעים מרקעים מאוד שונים: אדם הוא גבר צעיר, נואש לזכות בלבה של יפהפייה (פאלטרו), מייקי הוא ספונסר למכורים, אבל בעצמו זקוק שיזדקקו לו וניל הוא רופא צעיר שהקריירה שלו סובלת בגלל שקריו החוזרים. למרות ההבדלים ביניהם, לשלושתם מכנה משותף: הם נמצאים בטיפול מתמשך לגמילה מהתמכרותם לסקס - כך שבפעם הראשונה בחייהם, הם יהיו יכולים להתחיל ליצור קשרים אמיתיים משמעותיים.


דיאנה \ Diana לצפייה ישירה

Diana - תמונה / פוסטר הסרט דיאנה

השנתיים האחרונות בחייה של הנסיכה דיאנה - המאבק שלה כנגד פעילות מוקשים כנגד אדם ומערכת היחסים שלה עם המנתח, חסן קאהן.


כוח המשיכה \ Gravity לצפייה ישירה

Gravity - תמונה / פוסטר הסרט כוח המשיכה

אסטרונאוטים מנסים לחזור לכדור הארץ לאחר שמעבורת החלל שלהם התפוצצה והותירה אותם נסחפים לבד בחלל.


מצ'טה קטלני \ Machete Kills לצפייה ישירה

Machete Kills - תמונה / פוסטר הסרט מצ'טה קטלני

ממשלת ארה"ב מגייסת את מצ'טה לגבול מקסיקו, על מנת לחסל סוחר סמים שמעוניין לשגר נשק לחלל.